Hakkımızda
  • Adres:

    15 Temmuz Mah. İstiklal Cad. 1497 Sk.No:1/A Şafak İş Merkezi Bağcılar / İstanbul

  • İletişim:

    Telefon: 0 (212) 515 19 85
    E-posta: info@gkmlife.com.tr

Hakkımızda

Gkm Life olarak, kalite,rahatlık ve tasarım ile hayal ettiğiniz keyifli bütün anlarınız için sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz.

Gerek dünyadaki trendleri takip ederek, gerekse kendi tasarım ekibimiz ve mimari kadromuz ile  kendimizi müşterilerimizin yerine koyarak  en iyi ve sürdürülebilir hizmeti vermeye çalışıyoruz.

Üretim ve satış ekibimiz ile  tamamen kişiye özel genç odası dekorasyon hizmeti sunmaktayız.  Kurulduğu yıldan beri mobilyaya  farklı bir bakış açısı getiren GKM Lifeyapmış olduğu ihracatları ile evlerinizi giydirmeye ve gençleri mutlu etmeye devam ediyor.

Uzun lafın kısası sizler hayal ediyorsunuz,  Gkm Life hayalinizi gerçeğe dönüştürüyor.

Mobilya Modelleri
Kanserojen madde içermeyen E1 kalite standartlarınca üretilmiş konforlu yemek odası takımlarını kendinizi hiç yormadan kapınızdan teslim almaya ne dersiniz?  Böyle bir teklife hayır diyemeyeceğinizi biliyorduk. Yemek odası takımı görülmeden alınır mı demeyin!  Seçtiğiniz yemek odası takımı ister modern yemek takımı, country yemek takımı veya avangarde yemek takımı olsun, dilerseniz farklı kombinasyonlar da satın alabilirsiniz. Yeni teknolojilerden özenle yararlanan Gkm Life olarak ürünlerinizin kapaklarına kadar özenle düşünüp yavaşlatıcı menteşeler kullanılıp, hem hızlı çarpmalar engellenip aynı zamanda da kapaklarınızın ömrü olduğundan daha uzun bir ömre sahip olmuştur. Aldığınız yemek odası takımlarınızı takım olarak alabildiğiniz gibi aynı ürüne parça parça da sahip olabilirsiniz. Ürünleri incelemeye hemen başlayın!